Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556678-4418

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 39 647 Revenue Up 38 783 Revenue Up 33 722
Rahoituskulut : 29 Revenue Up 19 Revenue Down 28
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 770 Revenue Up 2 595 Revenue Up 1 456
Taseen loppusumma: 21 304 Revenue Up 17 943 Revenue Up 16 285
Vaihtuvat vastaavat: 16 970 Revenue Up 15 052 Revenue Down 15 535
Lyhytaikaiset velat: 5 285 Revenue Down 5 988 Revenue Down 6 359
Oma pääoma: 14 575 Revenue Up 11 296 Revenue Up 9 252
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 16 Revenue Up 14 14

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 68,4% Revenue Up 63,0% Revenue Up 56,8%
Liikevaihto per henkilö: 2 478 Revenue Down 2 770 Revenue Up 2 409
Kannattavuus: 12,0% Revenue Up 6,7% Revenue Up 4,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,7% Revenue Up 23,0% Revenue Up 15,7%
Maksuvalmius: 321,1% Revenue Up 251,4% Revenue Up 244,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5% Revenue Up 14,6% Revenue Up 9,1%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 39 647
Rahoituskulut : 29
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 770
Taseen loppusumma: 21 304
Vaihtuvat vastaavat: 16 970
Lyhytaikaiset velat: 5 285
Oma pääoma: 14 575
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 16

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 68,4%
Liikevaihto per henkilö: 2 478
Kannattavuus: 12,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,7%
Maksuvalmius: 321,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5%