Siirrä tiedot

Brandskydds Partner i Stockholm AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556930-6094

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 11 020 Revenue Up 9 508 Revenue Down
Rahoituskulut : 18 Revenue Up 9 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 190 Revenue Down 1 423 Revenue Down
Taseen loppusumma: 3 812 Revenue Down 4 054 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 3 646 Revenue Down 3 919 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 068 Revenue Down 2 109 Revenue Down
Oma pääoma: 1 630 Revenue Down 1 798 Revenue Up
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 8 Revenue Up 7 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,8% Revenue Down 44,4% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 378 Revenue Up 1 358 Revenue Up
Kannattavuus: 10,8% Revenue Down 15,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 73,0% Revenue Down 79,1% Revenue Down
Maksuvalmius: 176,3% Revenue Down 185,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,7% Revenue Down 35,3% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 11 020
Rahoituskulut : 18
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 190
Taseen loppusumma: 3 812
Vaihtuvat vastaavat: 3 646
Lyhytaikaiset velat: 2 068
Oma pääoma: 1 630
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 42,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 378
Kannattavuus: 10,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 73,0%
Maksuvalmius: 176,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 31,7%