Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556680-4422

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 589 Revenue Down 3 159 Revenue Up 2 918
Rahoituskulut : 58 Revenue Down 74 Revenue Up 66
Tulos ennen satunnaisia eriä: 255 Revenue Up -45 Revenue Up -52
Taseen loppusumma: 3 677 Revenue Up 3 521 Revenue Down 3 652
Vaihtuvat vastaavat: 874 Revenue Up 620 Revenue Up 587
Lyhytaikaiset velat: 873 Revenue Down 972 Revenue Down 1 096
Oma pääoma: 2 114 Revenue Up 1 914 Revenue Down 1 949
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 Revenue Down 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,5% Revenue Up 54,4% Revenue Up 53,4%
Liikevaihto per henkilö: INF INF Revenue Up 2 918
Kannattavuus: 9,8% Revenue Up -1,4% Revenue Up -1,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,1% Revenue Up -2,4% Revenue Up -2,7%
Maksuvalmius: 100,1% Revenue Up 63,8% Revenue Up 53,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,5% Revenue Up 0,8% Revenue Up 0,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 589
Rahoituskulut : 58
Tulos ennen satunnaisia eriä: 255
Taseen loppusumma: 3 677
Vaihtuvat vastaavat: 874
Lyhytaikaiset velat: 873
Oma pääoma: 2 114
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,5%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 9,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,1%
Maksuvalmius: 100,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,5%