Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556279-4718

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202506 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 14 322 Revenue Up 12 173 Revenue Up 9 942
Rahoituskulut : 1 1 Revenue Down 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 753 Revenue Down 1 944 Revenue Up 833
Taseen loppusumma: 4 667 Revenue Down 4 978 Revenue Up 3 970
Vaihtuvat vastaavat: 4 666 Revenue Down 4 973 Revenue Up 3 953
Lyhytaikaiset velat: 1 259 Revenue Down 1 360 Revenue Down 1 390
Oma pääoma: 3 167 Revenue Down 3 377 Revenue Up 2 448
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 5 5 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9% Revenue Up 67,8% Revenue Up 61,7%
Liikevaihto per henkilö: 2 864 Revenue Up 2 435 Revenue Up 1 988
Kannattavuus: 5,3% Revenue Down 16,0% Revenue Up 8,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,8% Revenue Down 57,6% Revenue Up 34,0%
Maksuvalmius: 370,6% Revenue Up 365,7% Revenue Up 284,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,2% Revenue Down 39,1% Revenue Up 21,1%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202506
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 14 322
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 753
Taseen loppusumma: 4 667
Vaihtuvat vastaavat: 4 666
Lyhytaikaiset velat: 1 259
Oma pääoma: 3 167
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 864
Kannattavuus: 5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,8%
Maksuvalmius: 370,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 16,2%