Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556479-6018

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 43 814 Revenue Down 46 135 Revenue Up 30 847
Rahoituskulut : 11 Revenue Down 21 Revenue Up 17
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 959 Revenue Down 7 248 Revenue Up 2 007
Taseen loppusumma: 17 651 Revenue Up 13 701 Revenue Up 10 183
Vaihtuvat vastaavat: 17 611 Revenue Up 13 661 Revenue Up 10 183
Lyhytaikaiset velat: 9 880 Revenue Up 4 072 Revenue Down 4 288
Oma pääoma: 7 771 Revenue Down 9 629 Revenue Up 5 895
Osakepääoma: 200 200 200
Henkilöstö­määrä: 4 4 Revenue Down 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,0% Revenue Down 70,3% Revenue Up 57,9%
Liikevaihto per henkilö: 10 954 Revenue Down 11 534 Revenue Up 6 169
Kannattavuus: 9,0% Revenue Down 15,7% Revenue Up 6,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 50,9% Revenue Down 75,3% Revenue Up 34,0%
Maksuvalmius: 178,2% Revenue Down 335,5% Revenue Up 237,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5% Revenue Down 53,1% Revenue Up 19,9%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Unoflow AB

    Pikaliittimet. Paineilmaliittimet. Liittimet

  • Ornatus AB

    Taajuussuodattimet. Kidesuotimet. Kondensaattorit. Erotu...

  • ILME Nordic AB

    Kuituliittimet. Moninapaiset liittimet. Koskettimet

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 43 814
Rahoituskulut : 11
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 959
Taseen loppusumma: 17 651
Vaihtuvat vastaavat: 17 611
Lyhytaikaiset velat: 9 880
Oma pääoma: 7 771
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,0%
Liikevaihto per henkilö: 10 954
Kannattavuus: 9,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 50,9%
Maksuvalmius: 178,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5%