Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556678-4624

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 152 329 Revenue Down 154 406 Revenue Down
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 487 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 544 Revenue Down 4 212 Revenue Up
Taseen loppusumma: 52 799 Revenue Up 43 845 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 52 734 Revenue Up 43 777 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 24 871 Revenue Up 18 461 Revenue Down
Oma pääoma: 27 928 Revenue Up 25 384 Revenue Up
Osakepääoma: 500 500
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Down 13 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,9% Revenue Down 57,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 13 848 Revenue Up 11 877 Revenue Down
Kannattavuus: 1,7% Revenue Down 2,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 9,1% Revenue Down 16,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 212,0% Revenue Down 237,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8% Revenue Down 10,7% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Burbage Maskin AB

    Porakoneet. Jyrsinkoneet. Höylät. Ilmakompressorit. Roboti...

  • Nordela AB

    Dataverkostot. Sähkömekaaniset komponentit. Anturit. Kos...

  • Powertools Sweden AB

    Automatisointilaitteet. Painemittarit. Sakset. Ruuvinvää...

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 152 329
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 544
Taseen loppusumma: 52 799
Vaihtuvat vastaavat: 52 734
Lyhytaikaiset velat: 24 871
Oma pääoma: 27 928
Osakepääoma: 500
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,9%
Liikevaihto per henkilö: 13 848
Kannattavuus: 1,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 9,1%
Maksuvalmius: 212,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8%