Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556378-9568

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202509 202409 202309
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 854 123 Revenue Up 846 008 Revenue Up 740 016
Rahoituskulut : 9 388 Revenue Up 523 Revenue Down 698
Tulos ennen satunnaisia eriä: 39 957 Revenue Down 64 344 Revenue Down 70 544
Taseen loppusumma: 750 815 Revenue Down 782 072 Revenue Up 578 796
Vaihtuvat vastaavat: 686 088 Revenue Down 693 997 Revenue Up 472 121
Lyhytaikaiset velat: 560 945 Revenue Down 606 264 Revenue Up 448 071
Oma pääoma: 189 584 Revenue Up 173 762 Revenue Up 127 414
Osakepääoma: 158 158 158
Henkilöstö­määrä: 105 Revenue Up 103 Revenue Up 86

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,3% Revenue Up 22,2% Revenue Up 22,0%
Liikevaihto per henkilö: 8 135 Revenue Down 8 214 Revenue Down 8 605
Kannattavuus: 4,7% Revenue Down 7,6% Revenue Down 9,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,1% Revenue Down 37,0% Revenue Down 55,4%
Maksuvalmius: 122,3% Revenue Up 114,5% Revenue Up 105,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,6% Revenue Down 8,3% Revenue Down 12,3%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202509
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 854 123
Rahoituskulut : 9 388
Tulos ennen satunnaisia eriä: 39 957
Taseen loppusumma: 750 815
Vaihtuvat vastaavat: 686 088
Lyhytaikaiset velat: 560 945
Oma pääoma: 189 584
Osakepääoma: 158
Henkilöstö­määrä: 105

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,3%
Liikevaihto per henkilö: 8 135
Kannattavuus: 4,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,1%
Maksuvalmius: 122,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,6%