Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556689-4266

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 578 Revenue Up 514 Revenue Up 490
Rahoituskulut : 2 Revenue Up 1 Revenue Up 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 84 Revenue Down 1 210 Revenue Up 320
Taseen loppusumma: 2 982 Revenue Down 3 066 Revenue Up 2 119
Vaihtuvat vastaavat: 2 982 Revenue Up 2 710 Revenue Up 1 629
Lyhytaikaiset velat: 215 Revenue Down 232 Revenue Down 306
Oma pääoma: 2 734 Revenue Up 2 665 Revenue Up 1 710
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 91,7% Revenue Up 86,9% Revenue Up 80,7%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 14,5% Revenue Down 235,4% Revenue Up 65,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,1% Revenue Down 45,4% Revenue Up 18,7%
Maksuvalmius: 1.387,0% Revenue Up 1.168,1% Revenue Up 532,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,9% Revenue Down 39,5% Revenue Up 15,1%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 578
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 84
Taseen loppusumma: 2 982
Vaihtuvat vastaavat: 2 982
Lyhytaikaiset velat: 215
Oma pääoma: 2 734
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 91,7%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 14,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,1%
Maksuvalmius: 1.387,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,9%