Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556579-1299

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202503 202403 (konserni) 202303 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 681 683 Revenue Up 2 399 167 Revenue Down 2 958 638
Rahoituskulut : 106 862 Revenue Up 73 274 Revenue Up 49 340
Tulos ennen satunnaisia eriä: 59 783 Revenue Up -244 267 Revenue Down 169 860
Taseen loppusumma: 1 989 617 Revenue Up 1 935 052 Revenue Down 2 227 974
Vaihtuvat vastaavat: 923 694 Revenue Up 819 909 Revenue Down 1 143 193
Lyhytaikaiset velat: 864 237 Revenue Down 1 208 873 Revenue Up 740 459
Oma pääoma: 556 586 Revenue Up 535 963 Revenue Down 976 646
Osakepääoma: 50 000 50 000 50 000
Henkilöstö­määrä: 360 Revenue Down 371 Revenue Up 355

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 28,0% Revenue Up 27,7% Revenue Down 43,8%
Liikevaihto per henkilö: 7 449 Revenue Up 6 467 Revenue Down 8 334
Kannattavuus: 2,2% Revenue Up -10,2% Revenue Down 5,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,7% Revenue Up -45,6% Revenue Down 17,4%
Maksuvalmius: 106,9% Revenue Up 67,8% Revenue Down 154,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,4% Revenue Up -8,8% Revenue Down 9,8%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202503
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 681 683
Rahoituskulut : 106 862
Tulos ennen satunnaisia eriä: 59 783
Taseen loppusumma: 1 989 617
Vaihtuvat vastaavat: 923 694
Lyhytaikaiset velat: 864 237
Oma pääoma: 556 586
Osakepääoma: 50 000
Henkilöstö­määrä: 360

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 28,0%
Liikevaihto per henkilö: 7 449
Kannattavuus: 2,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,7%
Maksuvalmius: 106,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,4%