Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 975 972 194

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 948 129 Revenue Up 810 056 Revenue Up
Rahoituskulut : 68 167 Revenue Up 35 205 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 14 175 Revenue Down 16 287 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 314 673 Revenue Up 829 146 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 97 511 Revenue Down 116 556 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 141 655 Revenue Down 158 802 Revenue Up
Oma pääoma: 118 195 Revenue Up 111 908 Revenue Up
Osakepääoma: 2 600 2 600
Henkilöstö­määrä: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,0% Revenue Down 13,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 9 481 Revenue Up 8 101 Revenue Up
Kannattavuus: 1,5% Revenue Down 2,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,0% Revenue Down 14,6% Revenue Up
Maksuvalmius: 68,8% Revenue Down 73,4% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,3% Revenue Up 6,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 948 129
Rahoituskulut : 68 167
Tulos ennen satunnaisia eriä: 14 175
Taseen loppusumma: 1 314 673
Vaihtuvat vastaavat: 97 511
Lyhytaikaiset velat: 141 655
Oma pääoma: 118 195
Osakepääoma: 2 600
Henkilöstö­määrä: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,0%
Liikevaihto per henkilö: 9 481
Kannattavuus: 1,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 12,0%
Maksuvalmius: 68,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,3%