Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556440-2989

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 747 Revenue Up 156 Revenue Up 102
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 3 Revenue Up 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 270 Revenue Up -69 Revenue Down 43
Taseen loppusumma: 1 556 Revenue Up 1 311 Revenue Down 1 325
Vaihtuvat vastaavat: 1 490 Revenue Up 1 311 Revenue Down 1 325
Lyhytaikaiset velat: 30 Revenue Down 55 Revenue Up 0
Oma pääoma: 1 526 Revenue Up 1 256 Revenue Down 1 325
Osakepääoma: 295 295 295
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 98,1% Revenue Up 95,8% Revenue Down 100,0%
Liikevaihto per henkilö: 747 Revenue Up 156 Revenue Up 102
Kannattavuus: 36,1% Revenue Up -44,2% Revenue Down 42,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,7% Revenue Up -5,5% Revenue Down 3,2%
Maksuvalmius: 4.966,7% Revenue Up 2.383,6% Revenue Down INF%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,4% Revenue Up -5,0% Revenue Down 3,2%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 747
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 270
Taseen loppusumma: 1 556
Vaihtuvat vastaavat: 1 490
Lyhytaikaiset velat: 30
Oma pääoma: 1 526
Osakepääoma: 295
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 98,1%
Liikevaihto per henkilö: 747
Kannattavuus: 36,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 17,7%
Maksuvalmius: 4.966,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,4%