Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556689-8168

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 163 889 Revenue Up 156 892 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 319 Revenue Up 1 173 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 941 Revenue Up 514 Revenue Down
Taseen loppusumma: 44 095 Revenue Down 47 230 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 37 086 Revenue Down 39 897 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 12 665 Revenue Down 14 149 Revenue Up
Oma pääoma: 18 392 Revenue Up 16 171 Revenue Up
Osakepääoma: 200 200
Henkilöstö­määrä: 12 12 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 41,7% Revenue Up 34,2% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 13 657 Revenue Up 13 074 Revenue Up
Kannattavuus: 1,8% Revenue Up 0,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 16,0% Revenue Up 3,2% Revenue Down
Maksuvalmius: 292,8% Revenue Up 282,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,7% Revenue Up 3,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 163 889
Rahoituskulut : 1 319
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 941
Taseen loppusumma: 44 095
Vaihtuvat vastaavat: 37 086
Lyhytaikaiset velat: 12 665
Oma pääoma: 18 392
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 12

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 41,7%
Liikevaihto per henkilö: 13 657
Kannattavuus: 1,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 16,0%
Maksuvalmius: 292,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,7%