Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556147-5897

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202503 202403 202303
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 920 690 Revenue Up 1 850 023 Revenue Up 1 759 060
Rahoituskulut : 2 569 Revenue Down 4 948 Revenue Up 2 564
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 993 Revenue Up -108 143 Revenue Down -22 102
Taseen loppusumma: 808 723 Revenue Down 861 352 Revenue Up 760 205
Vaihtuvat vastaavat: 741 137 Revenue Down 795 071 Revenue Up 653 262
Lyhytaikaiset velat: 641 258 Revenue Down 697 717 Revenue Up 617 274
Oma pääoma: 167 299 Revenue Up 163 306 Revenue Up 142 449
Osakepääoma: 5 000 5 000 5 000
Henkilöstö­määrä: 580 Revenue Down 593 Revenue Up 552

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,7% Revenue Up 19,0% Revenue Up 18,7%
Liikevaihto per henkilö: 3 312 Revenue Up 3 120 Revenue Down 3 187
Kannattavuus: 0,2% Revenue Up -5,8% Revenue Down -1,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 2,4% Revenue Up -66,2% Revenue Down -15,5%
Maksuvalmius: 115,6% Revenue Up 114,0% Revenue Up 105,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 0,8% Revenue Up -12,0% Revenue Down -2,6%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202503
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 920 690
Rahoituskulut : 2 569
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 993
Taseen loppusumma: 808 723
Vaihtuvat vastaavat: 741 137
Lyhytaikaiset velat: 641 258
Oma pääoma: 167 299
Osakepääoma: 5 000
Henkilöstö­määrä: 580

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,7%
Liikevaihto per henkilö: 3 312
Kannattavuus: 0,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 2,4%
Maksuvalmius: 115,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 0,8%