Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 918 272 402

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 70 526 Revenue Up 62 285 Revenue Down
Rahoituskulut : 5 209 Revenue Up 4 377 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -2 540 Revenue Up -2 860 Revenue Down
Taseen loppusumma: 128 052 Revenue Down 129 076 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 17 707 Revenue Down 20 403 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 21 979 Revenue Down 26 298 Revenue Up
Oma pääoma: 14 298 Revenue Down 16 651 Revenue Down
Osakepääoma: 2 900 2 900

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 11,2% Revenue Down 12,9% Revenue Down
Kannattavuus: -3,6% Revenue Up -4,6% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): -17,8% Revenue Down -17,2% Revenue Down
Maksuvalmius: 80,6% Revenue Up 77,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,1% Revenue Up 1,2% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 70 526
Rahoituskulut : 5 209
Tulos ennen satunnaisia eriä: -2 540
Taseen loppusumma: 128 052
Vaihtuvat vastaavat: 17 707
Lyhytaikaiset velat: 21 979
Oma pääoma: 14 298
Osakepääoma: 2 900

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 11,2%
Kannattavuus: -3,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): -17,8%
Maksuvalmius: 80,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,1%