Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556439-6439

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 234 Revenue Up 1 142 Revenue Down 1 240
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 4 Revenue Up 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 118 Revenue Up 106 Revenue Up -133
Taseen loppusumma: 755 Revenue Down 1 070 Revenue Up 989
Vaihtuvat vastaavat: 755 Revenue Down 1 070 Revenue Up 963
Lyhytaikaiset velat: 208 Revenue Down 522 Revenue Up 448
Oma pääoma: 547 Revenue Down 548 Revenue Up 541
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,5% Revenue Up 51,2% Revenue Down 54,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 234 Revenue Up 1 142 Revenue Down 1 240
Kannattavuus: 9,6% Revenue Up 9,3% Revenue Up -10,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,6% Revenue Up 19,3% Revenue Up -24,6%
Maksuvalmius: 363,0% Revenue Up 205,0% Revenue Down 215,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,6% Revenue Up 10,3% Revenue Up -13,4%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 234
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 118
Taseen loppusumma: 755
Vaihtuvat vastaavat: 755
Lyhytaikaiset velat: 208
Oma pääoma: 547
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 234
Kannattavuus: 9,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,6%
Maksuvalmius: 363,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,6%