Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 979 572 034

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 129 756 Revenue Down 154 011 Revenue Up
Rahoituskulut : 26 Revenue Down 58 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 007 Revenue Down 16 047 Revenue Up
Taseen loppusumma: 60 462 Revenue Up 56 446 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 57 979 Revenue Up 54 438 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 41 216 Revenue Up 37 221 Revenue Up
Oma pääoma: 15 179 Revenue Down 16 398 Revenue Up
Osakepääoma: 1 665 1 665
Henkilöstö­määrä: 60 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1% Revenue Down 29,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 567 Revenue Up
Kannattavuus: 8,5% Revenue Down 10,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 72,5% Revenue Down 97,9% Revenue Down
Maksuvalmius: 140,7% Revenue Down 146,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2% Revenue Down 28,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 129 756
Rahoituskulut : 26
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 007
Taseen loppusumma: 60 462
Vaihtuvat vastaavat: 57 979
Lyhytaikaiset velat: 41 216
Oma pääoma: 15 179
Osakepääoma: 1 665

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1%
Kannattavuus: 8,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 72,5%
Maksuvalmius: 140,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2%