Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556289-1068

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 174 823 Revenue Down 205 569 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 413 Revenue Down 6 628 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 789 Revenue Down 1 915 Revenue Up
Taseen loppusumma: 56 384 Revenue Up 53 553 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 52 203 Revenue Up 48 964 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 20 982 Revenue Up 19 940 Revenue Up
Oma pääoma: 35 402 Revenue Up 33 613 Revenue Up
Osakepääoma: 1 000 1 000
Henkilöstö­määrä: 14 Revenue Down 18 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,8% 62,8% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 12 487 Revenue Up 11 420 Revenue Up
Kannattavuus: 1,0% Revenue Up 0,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,1% Revenue Down 5,7% Revenue Down
Maksuvalmius: 248,8% Revenue Up 245,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7% Revenue Down 16,0% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 174 823
Rahoituskulut : 1 413
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 789
Taseen loppusumma: 56 384
Vaihtuvat vastaavat: 52 203
Lyhytaikaiset velat: 20 982
Oma pääoma: 35 402
Osakepääoma: 1 000
Henkilöstö­määrä: 14

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,8%
Liikevaihto per henkilö: 12 487
Kannattavuus: 1,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,1%
Maksuvalmius: 248,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,7%