Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 984 892 071

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 728 873 Revenue Down 739 662 Revenue Up
Rahoituskulut : 3 953 Revenue Down 9 837 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 38 000 Revenue Up 28 817 Revenue Up
Taseen loppusumma: 310 551 Revenue Up 283 866 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 272 184 Revenue Up 241 004 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 262 981 Revenue Up 244 607 Revenue Up
Oma pääoma: 46 212 Revenue Up 37 462 Revenue Down
Osakepääoma: 1 890 1 890
Henkilöstö­määrä: 309 Revenue Up 285 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,9% Revenue Up 13,2% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 2 359 Revenue Down 2 595 Revenue Up
Kannattavuus: 5,2% Revenue Up 3,9% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 82,2% Revenue Up 76,9% Revenue Up
Maksuvalmius: 103,5% Revenue Up 98,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,5% Revenue Down 13,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 728 873
Rahoituskulut : 3 953
Tulos ennen satunnaisia eriä: 38 000
Taseen loppusumma: 310 551
Vaihtuvat vastaavat: 272 184
Lyhytaikaiset velat: 262 981
Oma pääoma: 46 212
Osakepääoma: 1 890
Henkilöstö­määrä: 309

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 359
Kannattavuus: 5,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 82,2%
Maksuvalmius: 103,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,5%