Siirrä tiedot

Grännagården Hotell & Restaurang

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556525-6947

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 813 Revenue Up 4 718 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 0 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 413 Revenue Up 1 239 Revenue Down
Taseen loppusumma: 13 804 Revenue Up 12 760 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 2 044 Revenue Up 1 857 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 434 Revenue Down 507 Revenue Up
Oma pääoma: 13 370 Revenue Up 12 248 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 96,9% Revenue Up 96,0% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 604 Revenue Up 1 573 Revenue Up
Kannattavuus: 29,4% Revenue Up 26,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,6% Revenue Up 10,1% Revenue Down
Maksuvalmius: 471,0% Revenue Up 366,3% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,2% Revenue Up 9,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 813
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 413
Taseen loppusumma: 13 804
Vaihtuvat vastaavat: 2 044
Lyhytaikaiset velat: 434
Oma pääoma: 13 370
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 96,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 604
Kannattavuus: 29,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,6%
Maksuvalmius: 471,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,2%