Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 927 630 192

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Liikevaihto: 32 410 Revenue Up 27 598 Revenue Up 24 372
Rahoituskulut : 721 Revenue Down 736 Revenue Down 891
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 623 Revenue Up 569 Revenue Up -1 200
Taseen loppusumma: 12 794 Revenue Up 11 953 Revenue Up 8 075
Vaihtuvat vastaavat: 12 502 Revenue Up 11 668 Revenue Up 7 772
Lyhytaikaiset velat: 6 718 Revenue Down 6 894 Revenue Up 5 328
Oma pääoma: 4 938 Revenue Up 3 315 Revenue Up 2 746
Osakepääoma: 1 100 1 100 1 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 38,6% Revenue Up 27,7% Revenue Down 34,0%
Kannattavuus: 5,0% Revenue Up 2,1% Revenue Up -4,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,9% Revenue Up 17,2% Revenue Up -43,7%
Maksuvalmius: 186,1% Revenue Up 169,2% Revenue Up 145,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,3% Revenue Up 10,9% Revenue Up -3,8%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202504
Liikevaihto: 32 410
Rahoituskulut : 721
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 623
Taseen loppusumma: 12 794
Vaihtuvat vastaavat: 12 502
Lyhytaikaiset velat: 6 718
Oma pääoma: 4 938
Osakepääoma: 1 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 38,6%
Kannattavuus: 5,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,9%
Maksuvalmius: 186,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,3%