Siirrä tiedot

Gratangen Mekaniske Industri AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 931 454 382

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 45 394 Revenue Up 40 585 Revenue Up
Rahoituskulut : 38 Revenue Down 81 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 618 Revenue Up 5 679 Revenue Up
Taseen loppusumma: 26 792 Revenue Down 30 920 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 25 558 Revenue Down 29 291 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 7 515 Revenue Down 11 803 Revenue Up
Oma pääoma: 19 277 Revenue Up 19 117 Revenue Up
Osakepääoma: 89 89

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,0% Revenue Up 61,8% Revenue Down
Kannattavuus: 14,6% Revenue Up 14,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 34,3% Revenue Up 29,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 340,1% Revenue Up 248,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 24,8% Revenue Up 18,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 45 394
Rahoituskulut : 38
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 618
Taseen loppusumma: 26 792
Vaihtuvat vastaavat: 25 558
Lyhytaikaiset velat: 7 515
Oma pääoma: 19 277
Osakepääoma: 89

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,0%
Kannattavuus: 14,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 34,3%
Maksuvalmius: 340,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 24,8%