Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556113-0443

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12 Revenue Down
Liikevaihto: 57 565 Revenue Up 46 190 Revenue Down
Rahoituskulut : 650 Revenue Down 1 479 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 747 Revenue Up 4 882 Revenue Down
Taseen loppusumma: 51 596 Revenue Down 72 883 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 39 032 Revenue Down 59 882 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 8 109 Revenue Down 34 980 Revenue Up
Oma pääoma: 42 112 Revenue Up 36 498 Revenue Down
Osakepääoma: 1 000 1 000
Henkilöstö­määrä: 13 Revenue Down 14 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,6% Revenue Up 50,1% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 4 428 Revenue Up 3 299 Revenue Down
Kannattavuus: 15,2% Revenue Up 10,6% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 20,8% Revenue Up 13,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 481,3% Revenue Up 171,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2% Revenue Up 8,7% Revenue Down

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 57 565
Rahoituskulut : 650
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 747
Taseen loppusumma: 51 596
Vaihtuvat vastaavat: 39 032
Lyhytaikaiset velat: 8 109
Oma pääoma: 42 112
Osakepääoma: 1 000
Henkilöstö­määrä: 13

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,6%
Liikevaihto per henkilö: 4 428
Kannattavuus: 15,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 20,8%
Maksuvalmius: 481,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2%