Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556844-7741

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 41 218 Revenue Down 54 669 Revenue Up 46 877
Rahoituskulut : 44 Revenue Up 3 Revenue Down 20
Tulos ennen satunnaisia eriä: -3 008 Revenue Down 5 480 Revenue Up 4 285
Taseen loppusumma: 28 052 Revenue Up 23 162 Revenue Up 22 720
Vaihtuvat vastaavat: 27 488 Revenue Up 22 752 Revenue Up 22 312
Lyhytaikaiset velat: 21 510 Revenue Up 7 603 Revenue Down 8 435
Oma pääoma: 6 542 Revenue Down 14 961 Revenue Up 13 687
Osakepääoma: 60 60 60
Henkilöstö­määrä: 7 Revenue Up 6 Revenue Up 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,3% Revenue Down 64,6% Revenue Up 60,2%
Liikevaihto per henkilö: 5 888 Revenue Down 9 112 Revenue Down 9 375
Kannattavuus: -7,3% Revenue Down 10,0% Revenue Up 9,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): -46,0% Revenue Down 36,6% Revenue Up 31,3%
Maksuvalmius: 127,8% Revenue Down 299,3% Revenue Up 264,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -10,6% Revenue Down 23,7% Revenue Up 18,9%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 41 218
Rahoituskulut : 44
Tulos ennen satunnaisia eriä: -3 008
Taseen loppusumma: 28 052
Vaihtuvat vastaavat: 27 488
Lyhytaikaiset velat: 21 510
Oma pääoma: 6 542
Osakepääoma: 60
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,3%
Liikevaihto per henkilö: 5 888
Kannattavuus: -7,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): -46,0%
Maksuvalmius: 127,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -10,6%