Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 913 389 034

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 15 723 Revenue Up 8 954 Revenue Down
Rahoituskulut : 19 Revenue Down 21 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 596 Revenue Up 6 221 Revenue Up
Taseen loppusumma: 33 645 Revenue Up 26 474 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 26 921 Revenue Up 26 243 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 283 Revenue Up 1 248 Revenue Down
Oma pääoma: 31 362 Revenue Up 25 226 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 4 Revenue Up 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,2% Revenue Down 95,3% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 3 931 Revenue Down 4 477 Revenue Down
Kannattavuus: 48,3% Revenue Down 69,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,2% Revenue Down 24,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 1.179,2% Revenue Down 2.102,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,6% Revenue Down 23,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 15 723
Rahoituskulut : 19
Tulos ennen satunnaisia eriä: 7 596
Taseen loppusumma: 33 645
Vaihtuvat vastaavat: 26 921
Lyhytaikaiset velat: 2 283
Oma pääoma: 31 362
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,2%
Liikevaihto per henkilö: 3 931
Kannattavuus: 48,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,2%
Maksuvalmius: 1.179,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,6%