Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 912 447 383

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 272 Revenue Up 190 Revenue Down 479
Rahoituskulut : 122 Revenue Up 74 Revenue Up 6
Tulos ennen satunnaisia eriä: 114 Revenue Up 27 Revenue Down 60
Taseen loppusumma: 4 292 Revenue Down 4 564 Revenue Up 843
Vaihtuvat vastaavat: 250 Revenue Down 512 Revenue Up 114
Lyhytaikaiset velat: 2 701 Revenue Up 1 669 Revenue Up 492
Oma pääoma: 468 Revenue Up 378 Revenue Up 351
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 10,9% Revenue Up 8,3% Revenue Down 41,6%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 41,9% Revenue Up 14,2% Revenue Up 12,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,4% Revenue Up 7,1% Revenue Down 17,1%
Maksuvalmius: 9,3% Revenue Down 30,7% Revenue Up 23,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,5% Revenue Up 2,2% Revenue Down 7,8%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 272
Rahoituskulut : 122
Tulos ennen satunnaisia eriä: 114
Taseen loppusumma: 4 292
Vaihtuvat vastaavat: 250
Lyhytaikaiset velat: 2 701
Oma pääoma: 468
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 10,9%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 41,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,4%
Maksuvalmius: 9,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,5%