Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556453-4252

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 523 507 Revenue Up 403 310 Revenue Up 372 815
Rahoituskulut : 1 261 Revenue Down 1 773 Revenue Up 1 603
Tulos ennen satunnaisia eriä: 20 037 Revenue Up 957 Revenue Up -2 036
Taseen loppusumma: 262 213 Revenue Up 215 830 Revenue Down 232 873
Vaihtuvat vastaavat: 234 350 Revenue Up 189 684 Revenue Down 205 789
Lyhytaikaiset velat: 103 386 Revenue Up 69 332 Revenue Down 87 202
Oma pääoma: 147 276 Revenue Up 134 729 Revenue Up 134 167
Osakepääoma: 10 000 10 000 10 000
Henkilöstö­määrä: 114 Revenue Up 105 Revenue Up 101

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 56,2% Revenue Down 62,4% Revenue Up 57,6%
Liikevaihto per henkilö: 4 592 Revenue Up 3 841 Revenue Up 3 691
Kannattavuus: 3,8% Revenue Up 0,2% Revenue Up -0,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,6% Revenue Up 0,7% Revenue Up -1,5%
Maksuvalmius: 226,7% Revenue Down 273,6% Revenue Up 236,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,1% Revenue Up 1,3% Revenue Up -0,2%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 523 507
Rahoituskulut : 1 261
Tulos ennen satunnaisia eriä: 20 037
Taseen loppusumma: 262 213
Vaihtuvat vastaavat: 234 350
Lyhytaikaiset velat: 103 386
Oma pääoma: 147 276
Osakepääoma: 10 000
Henkilöstö­määrä: 114

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 56,2%
Liikevaihto per henkilö: 4 592
Kannattavuus: 3,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,6%
Maksuvalmius: 226,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,1%