Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556496-8989

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 780 936 Revenue Up 665 755 Revenue Up
Rahoituskulut : 33 Revenue Up 7 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 46 520 Revenue Up 34 040 Revenue Down
Taseen loppusumma: 239 020 Revenue Up 208 024 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 233 802 Revenue Up 204 265 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 77 287 Revenue Up 73 072 Revenue Up
Oma pääoma: 161 733 Revenue Up 134 952 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 83 Revenue Up 75 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,7% Revenue Up 64,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 9 409 Revenue Up 8 877 Revenue Up
Kannattavuus: 6,0% Revenue Up 5,1% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 28,8% Revenue Up 25,2% Revenue Down
Maksuvalmius: 302,5% Revenue Up 279,5% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,5% Revenue Up 16,4% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 780 936
Rahoituskulut : 33
Tulos ennen satunnaisia eriä: 46 520
Taseen loppusumma: 239 020
Vaihtuvat vastaavat: 233 802
Lyhytaikaiset velat: 77 287
Oma pääoma: 161 733
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 83

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,7%
Liikevaihto per henkilö: 9 409
Kannattavuus: 6,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 28,8%
Maksuvalmius: 302,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,5%