Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 976 842 081

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 298 076 Revenue Up 248 062 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 119 Revenue Down 2 134 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 36 063 Revenue Up 33 582 Revenue Down
Taseen loppusumma: 167 091 Revenue Up 144 766 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 164 884 Revenue Up 142 511 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 51 560 Revenue Down 57 275 Revenue Down
Oma pääoma: 87 954 Revenue Up 62 690 Revenue Up
Osakepääoma: 1 800 Revenue Up 1 795
Henkilöstö­määrä: 75 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,6% Revenue Up 43,3% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 3 974 Revenue Up
Kannattavuus: 12,1% Revenue Down 13,5% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 41,0% Revenue Down 53,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 319,8% Revenue Up 248,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,9% Revenue Down 24,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 298 076
Rahoituskulut : 2 119
Tulos ennen satunnaisia eriä: 36 063
Taseen loppusumma: 167 091
Vaihtuvat vastaavat: 164 884
Lyhytaikaiset velat: 51 560
Oma pääoma: 87 954
Osakepääoma: 1 800
Henkilöstö­määrä: 75

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,6%
Liikevaihto per henkilö: 3 974
Kannattavuus: 12,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 41,0%
Maksuvalmius: 319,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,9%