Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556544-5318

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 109 900 Revenue Up 98 400 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: -30 100 Revenue Up -32 100 Revenue Up
Taseen loppusumma: 269 200 Revenue Down 282 500 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 186 700 Revenue Down 226 200 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 86 500 Revenue Up 73 000 Revenue Up
Oma pääoma: 182 700 Revenue Down 209 500 Revenue Up
Osakepääoma: 10 900 10 900 Revenue Up
Henkilöstö­määrä: 61 Revenue Up 56 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9% Revenue Down 74,2% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 802 Revenue Up 1 757 Revenue Up
Kannattavuus: -27,4% Revenue Up -32,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -16,5% Revenue Down -15,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 215,8% Revenue Down 309,9% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -11,2% Revenue Up -11,4% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 109 900
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: -30 100
Taseen loppusumma: 269 200
Vaihtuvat vastaavat: 186 700
Lyhytaikaiset velat: 86 500
Oma pääoma: 182 700
Osakepääoma: 10 900
Henkilöstö­määrä: 61

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 802
Kannattavuus: -27,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): -16,5%
Maksuvalmius: 215,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -11,2%