Siirrä tiedot

Ingenjörsfirman Chemo-Invest AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556065-8584

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 311 Revenue Down 534 Revenue Up
Rahoituskulut : 31 Revenue Up 29 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 289 Revenue Up 193 Revenue Up
Taseen loppusumma: 5 528 Revenue Down 5 740 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 820 Revenue Up 829 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 92 Revenue Down 113 Revenue Down
Oma pääoma: 5 436 Revenue Down 5 627 Revenue Down
Osakepääoma: 240 240
Henkilöstö­määrä: 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 98,3% Revenue Up 98,0% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 311 Revenue Down 534 Revenue Up
Kannattavuus: 92,9% Revenue Up 36,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,3% Revenue Up 3,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 1.978,3% Revenue Up 733,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,8% Revenue Up 3,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202408
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 311
Rahoituskulut : 31
Tulos ennen satunnaisia eriä: 289
Taseen loppusumma: 5 528
Vaihtuvat vastaavat: 1 820
Lyhytaikaiset velat: 92
Oma pääoma: 5 436
Osakepääoma: 240
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 98,3%
Liikevaihto per henkilö: 311
Kannattavuus: 92,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,3%
Maksuvalmius: 1.978,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 5,8%