Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556438-1795

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 109 393 Revenue Up 95 915 Revenue Up
Rahoituskulut : 3 609 Revenue Down 4 283 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -2 268 Revenue Up -17 574 Revenue Down
Taseen loppusumma: 184 184 Revenue Up 184 172 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 30 336 Revenue Down 52 711 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 101 322 Revenue Up 101 015 Revenue Up
Oma pääoma: 13 308 Revenue Up 5 079 Revenue Down
Osakepääoma: 2 794 2 794
Henkilöstö­määrä: 55 Revenue Up 53

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 7,2% Revenue Up 2,8% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 989 Revenue Up 1 810 Revenue Up
Kannattavuus: -2,1% Revenue Up -18,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): -17,0% Revenue Up -346,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 29,9% Revenue Down 52,2% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 0,7% Revenue Up -7,2% Revenue Down

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 109 393
Rahoituskulut : 3 609
Tulos ennen satunnaisia eriä: -2 268
Taseen loppusumma: 184 184
Vaihtuvat vastaavat: 30 336
Lyhytaikaiset velat: 101 322
Oma pääoma: 13 308
Osakepääoma: 2 794
Henkilöstö­määrä: 55

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 7,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 989
Kannattavuus: -2,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): -17,0%
Maksuvalmius: 29,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 0,7%