Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556689-2609

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202507 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 7 Revenue Down 12
Liikevaihto: 4 709 Revenue Down 8 649 Revenue Down 9 312
Rahoituskulut : 116 Revenue Down 285 Revenue Up 283
Tulos ennen satunnaisia eriä: -861 Revenue Down 223 Revenue Down 467
Taseen loppusumma: 6 682 Revenue Down 10 976 Revenue Down 12 399
Vaihtuvat vastaavat: 1 642 Revenue Down 2 361 Revenue Down 3 515
Lyhytaikaiset velat: 1 523 Revenue Down 2 604 Revenue Down 3 975
Oma pääoma: 3 914 Revenue Down 4 764 Revenue Up 4 602
Osakepääoma: 700 700 700
Henkilöstö­määrä: 7 Revenue Up 6 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,6% Revenue Up 43,4% Revenue Up 37,1%
Liikevaihto per henkilö: 673 Revenue Down 1 442 Revenue Down 1 552
Kannattavuus: -18,3% Revenue Down 2,6% Revenue Down 5,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): -22,0% Revenue Down 4,7% Revenue Down 10,1%
Maksuvalmius: 107,8% Revenue Up 90,7% Revenue Up 88,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -11,1% Revenue Down 4,6% Revenue Down 6,0%
Tilinpäätös 202507
Kuukausia katsauksessa: 7
Liikevaihto: 4 709
Rahoituskulut : 116
Tulos ennen satunnaisia eriä: -861
Taseen loppusumma: 6 682
Vaihtuvat vastaavat: 1 642
Lyhytaikaiset velat: 1 523
Oma pääoma: 3 914
Osakepääoma: 700
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 58,6%
Liikevaihto per henkilö: 673
Kannattavuus: -18,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): -22,0%
Maksuvalmius: 107,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -11,1%