Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556679-9564

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 471 Revenue Down 5 909 Revenue Up 5 227
Rahoituskulut : 4 Revenue Up 3 Revenue Up 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 544 Revenue Down 1 787 Revenue Up 1 220
Taseen loppusumma: 4 540 Revenue Down 4 804 Revenue Down 5 623
Vaihtuvat vastaavat: 1 081 Revenue Up 961 Revenue Down 1 494
Lyhytaikaiset velat: 889 Revenue Up 681 Revenue Down 917
Oma pääoma: 3 582 Revenue Down 3 998 Revenue Down 4 455
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 4 4 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,9% Revenue Down 83,2% Revenue Up 79,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 118 Revenue Down 1 477 Revenue Up 1 307
Kannattavuus: 12,2% Revenue Down 30,2% Revenue Up 23,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,2% Revenue Down 44,7% Revenue Up 27,4%
Maksuvalmius: 121,6% Revenue Down 141,1% Revenue Down 162,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 12,1% Revenue Down 37,3% Revenue Up 21,7%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 471
Rahoituskulut : 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 544
Taseen loppusumma: 4 540
Vaihtuvat vastaavat: 1 081
Lyhytaikaiset velat: 889
Oma pääoma: 3 582
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 78,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 118
Kannattavuus: 12,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 15,2%
Maksuvalmius: 121,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 12,1%