Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556446-3254

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 771 Revenue Up 760 Revenue Down 1 149
Rahoituskulut : 0 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 95 Revenue Up 30 Revenue Down 333
Taseen loppusumma: 2 760 Revenue Up 2 742 Revenue Up 2 651
Vaihtuvat vastaavat: 2 756 Revenue Up 2 733 Revenue Up 2 636
Lyhytaikaiset velat: 178 Revenue Up 163 Revenue Up 108
Oma pääoma: 1 991 Revenue Down 2 066 Revenue Down 2 196
Osakepääoma: 120 120 120
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,1% Revenue Down 75,3% Revenue Down 82,8%
Liikevaihto per henkilö: 771 Revenue Up 760 Revenue Down 1 149
Kannattavuus: 12,3% Revenue Up 3,9% Revenue Down 29,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 4,8% Revenue Up 1,5% Revenue Down 15,2%
Maksuvalmius: 1.548,3% Revenue Down 1.676,7% Revenue Down 2.440,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,4% Revenue Up 1,1% Revenue Down 12,6%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 771
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 95
Taseen loppusumma: 2 760
Vaihtuvat vastaavat: 2 756
Lyhytaikaiset velat: 178
Oma pääoma: 1 991
Osakepääoma: 120
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,1%
Liikevaihto per henkilö: 771
Kannattavuus: 12,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 4,8%
Maksuvalmius: 1.548,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,4%