Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556621-9878

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 10 543 Revenue Up 9 711 Revenue Up 7 782
Rahoituskulut : 44 Revenue Down 53 Revenue Down 63
Tulos ennen satunnaisia eriä: 541 Revenue Down 773 Revenue Up 286
Taseen loppusumma: 5 392 Revenue Up 4 002 Revenue Down 4 200
Vaihtuvat vastaavat: 3 055 Revenue Up 2 037 Revenue Down 2 331
Lyhytaikaiset velat: 1 635 Revenue Up 1 124 Revenue Down 1 736
Oma pääoma: 2 387 Revenue Up 1 963 Revenue Up 1 554
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 Revenue Up 2 Revenue Down 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,3% Revenue Down 49,1% Revenue Up 37,0%
Liikevaihto per henkilö: 3 514 Revenue Down 4 856 Revenue Up 1 946
Kannattavuus: 5,1% Revenue Down 8,0% Revenue Up 3,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,7% Revenue Down 39,4% Revenue Up 18,4%
Maksuvalmius: 186,9% Revenue Up 181,2% Revenue Up 134,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,8% Revenue Down 20,6% Revenue Up 8,3%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 10 543
Rahoituskulut : 44
Tulos ennen satunnaisia eriä: 541
Taseen loppusumma: 5 392
Vaihtuvat vastaavat: 3 055
Lyhytaikaiset velat: 1 635
Oma pääoma: 2 387
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,3%
Liikevaihto per henkilö: 3 514
Kannattavuus: 5,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,7%
Maksuvalmius: 186,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,8%