Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556850-7254

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 3 178 Revenue Down 5 794 Revenue Up
Rahoituskulut : 3 3 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 937 Revenue Up 963 Revenue Up
Taseen loppusumma: 5 016 Revenue Up 3 126 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 896 Revenue Up 3 125 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 709 Revenue Up 417 Revenue Up
Oma pääoma: 4 064 Revenue Up 2 541 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 4 Revenue Down 5 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,0% Revenue Down 81,3% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 794 Revenue Down 1 159 Revenue Down
Kannattavuus: 61,0% Revenue Up 16,6% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 47,7% Revenue Up 37,9% Revenue Up
Maksuvalmius: 690,6% Revenue Down 749,4% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 38,7% Revenue Up 30,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 3 178
Rahoituskulut : 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 937
Taseen loppusumma: 5 016
Vaihtuvat vastaavat: 4 896
Lyhytaikaiset velat: 709
Oma pääoma: 4 064
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 81,0%
Liikevaihto per henkilö: 794
Kannattavuus: 61,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 47,7%
Maksuvalmius: 690,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 38,7%