Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556486-7934

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202509 202409 (konserni) 202309 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 373 293 Revenue Up 4 131 205 Revenue Up 3 680 941
Rahoituskulut : 45 750 Revenue Up 44 967 Revenue Up 29 516
Tulos ennen satunnaisia eriä: 116 694 Revenue Up 81 449 Revenue Down 195 649
Taseen loppusumma: 2 552 760 Revenue Up 2 194 967 Revenue Up 1 947 982
Vaihtuvat vastaavat: 1 487 229 Revenue Up 1 202 951 Revenue Down 1 235 258
Lyhytaikaiset velat: 962 066 Revenue Up 850 686 Revenue Down 1 064 761
Oma pääoma: 632 036 Revenue Down 638 097 Revenue Up 599 713
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 216 Revenue Up 1 693 Revenue Up 1626

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,8% Revenue Down 29,1% Revenue Down 30,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 974 Revenue Down 2 440 Revenue Up 2 264
Kannattavuus: 2,7% Revenue Up 2,0% Revenue Down 5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 18,5% Revenue Up 12,8% Revenue Down 32,6%
Maksuvalmius: 154,6% Revenue Up 141,4% Revenue Up 116,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,4% Revenue Up 5,8% Revenue Down 11,6%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202509
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 373 293
Rahoituskulut : 45 750
Tulos ennen satunnaisia eriä: 116 694
Taseen loppusumma: 2 552 760
Vaihtuvat vastaavat: 1 487 229
Lyhytaikaiset velat: 962 066
Oma pääoma: 632 036
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2 216

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 24,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 974
Kannattavuus: 2,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 18,5%
Maksuvalmius: 154,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,4%