Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 927 811 774

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 49 188 Revenue Down 53 086 Revenue Up
Rahoituskulut : 389 Revenue Down 480 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 233 Revenue Down 1 521 Revenue Up
Taseen loppusumma: 19 279 Revenue Down 20 841 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 17 700 Revenue Up 17 048 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 12 846 Revenue Up 11 134 Revenue Up
Oma pääoma: 6 434 Revenue Up 6 252 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,4% Revenue Up 30,0% Revenue Down
Kannattavuus: 0,5% Revenue Down 2,9% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,6% Revenue Down 24,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 137,8% Revenue Down 153,1% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,2% Revenue Down 9,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 49 188
Rahoituskulut : 389
Tulos ennen satunnaisia eriä: 233
Taseen loppusumma: 19 279
Vaihtuvat vastaavat: 17 700
Lyhytaikaiset velat: 12 846
Oma pääoma: 6 434
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,4%
Kannattavuus: 0,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,6%
Maksuvalmius: 137,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,2%