Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 444 428

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 4 107 Revenue Down 4 337 Revenue Up 4 009
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 3 Revenue Up 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 753 Revenue Up 280 Revenue Down 529
Taseen loppusumma: 5 321 Revenue Up 4 490 Revenue Down 4 616
Vaihtuvat vastaavat: 3 081 Revenue Up 2 170 Revenue Up 1 974
Lyhytaikaiset velat: 1 199 Revenue Up 675 Revenue Down 829
Oma pääoma: 4 122 Revenue Up 3 815 Revenue Up 3 787
Osakepääoma: 300 300 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 77,5% Revenue Down 85,0% Revenue Up 82,0%
Kannattavuus: 18,3% Revenue Up 6,5% Revenue Down 13,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 18,3% Revenue Up 7,3% Revenue Down 14,0%
Maksuvalmius: 257,0% Revenue Down 321,5% Revenue Up 238,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,2% Revenue Up 6,3% Revenue Down 11,5%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 4 107
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 753
Taseen loppusumma: 5 321
Vaihtuvat vastaavat: 3 081
Lyhytaikaiset velat: 1 199
Oma pääoma: 4 122
Osakepääoma: 300

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 77,5%
Kannattavuus: 18,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 18,3%
Maksuvalmius: 257,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 14,2%