Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556678-4426

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 354 099 Revenue Down 580 957 Revenue Up
Rahoituskulut : 334 Revenue Down 1 708 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -9 989 Revenue Down 1 867 Revenue Down
Taseen loppusumma: 76 367 Revenue Down 130 361 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 68 125 Revenue Down 123 110 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 42 560 Revenue Down 74 053 Revenue Down
Oma pääoma: 23 641 Revenue Down 37 308 Revenue Down
Osakepääoma: 104 104
Henkilöstö­määrä: 168 Revenue Down 254 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 31,0% Revenue Up 28,6% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 108 Revenue Down 2 287 Revenue Up
Kannattavuus: -2,8% Revenue Down 0,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): -42,3% Revenue Down 5,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 160,1% Revenue Down 166,2% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -12,6% Revenue Down 2,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 354 099
Rahoituskulut : 334
Tulos ennen satunnaisia eriä: -9 989
Taseen loppusumma: 76 367
Vaihtuvat vastaavat: 68 125
Lyhytaikaiset velat: 42 560
Oma pääoma: 23 641
Osakepääoma: 104
Henkilöstö­määrä: 168

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 31,0%
Liikevaihto per henkilö: 2 108
Kannattavuus: -2,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): -42,3%
Maksuvalmius: 160,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -12,6%