Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556173-3972

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202507 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 15 Revenue Up 12
Liikevaihto: 899 Revenue Up 684 Revenue Up 144
Rahoituskulut : 134 Revenue Down 231 Revenue Up 84
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 030 Revenue Up -61 Revenue Down 451
Taseen loppusumma: 16 564 Revenue Up 14 116 Revenue Down 14 925
Vaihtuvat vastaavat: 482 Revenue Down 630 Revenue Down 1 442
Lyhytaikaiset velat: 979 Revenue Down 2 361 Revenue Up 1 909
Oma pääoma: 14 585 Revenue Up 10 743 Revenue Down 10 885
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,1% Revenue Up 76,1% Revenue Up 72,9%
Liikevaihto per henkilö: 899 Revenue Up 684 Revenue Up 144
Kannattavuus: 448,3% Revenue Up -8,9% Revenue Down 313,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,6% Revenue Up -0,6% Revenue Down 4,1%
Maksuvalmius: 49,2% Revenue Up 26,7% Revenue Down 75,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1% Revenue Up 1,2% Revenue Down 3,6%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202507
Kuukausia katsauksessa: 15
Liikevaihto: 899
Rahoituskulut : 134
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 030
Taseen loppusumma: 16 564
Vaihtuvat vastaavat: 482
Lyhytaikaiset velat: 979
Oma pääoma: 14 585
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,1%
Liikevaihto per henkilö: 899
Kannattavuus: 448,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,6%
Maksuvalmius: 49,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1%