Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556690-6656

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 441 Revenue Up 395 Revenue Down 700
Rahoituskulut : 0 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 126 Revenue Up 59 Revenue Down 179
Taseen loppusumma: 630 Revenue Up 524 Revenue Up 492
Vaihtuvat vastaavat: 571 Revenue Up 444 Revenue Down 456
Lyhytaikaiset velat: 43 Revenue Up 37 Revenue Down 52
Oma pääoma: 587 Revenue Up 487 Revenue Up 440
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,2% Revenue Up 92,9% Revenue Up 89,4%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 28,6% Revenue Up 14,9% Revenue Down 25,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,5% Revenue Up 12,1% Revenue Down 40,7%
Maksuvalmius: 1.327,9% Revenue Up 1.200,0% Revenue Up 876,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,0% Revenue Up 11,3% Revenue Down 36,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 441
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 126
Taseen loppusumma: 630
Vaihtuvat vastaavat: 571
Lyhytaikaiset velat: 43
Oma pääoma: 587
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 93,2%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 28,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 21,5%
Maksuvalmius: 1.327,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,0%