Siirrä tiedot

Larsson & Karlsson Elinstallationer AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556640-2847

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 18 537 Revenue Down 23 125 Revenue Down 27 169
Rahoituskulut : 2 2 Revenue Down 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 825 Revenue Down 5 771 Revenue Down 8 180
Taseen loppusumma: 11 641 Revenue Down 16 357 Revenue Up 10 712
Vaihtuvat vastaavat: 11 628 Revenue Down 16 339 Revenue Up 10 689
Lyhytaikaiset velat: 2 357 Revenue Down 7 291 Revenue Up 1 988
Oma pääoma: 9 270 Revenue Up 9 052 Revenue Up 8 710
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Up 9 Revenue Down 12

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,6% Revenue Up 55,3% Revenue Down 81,3%
Liikevaihto per henkilö: 1 685 Revenue Down 2 569 Revenue Up 2 264
Kannattavuus: 15,2% Revenue Down 25,0% Revenue Down 30,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 30,5% Revenue Down 63,8% Revenue Down 93,9%
Maksuvalmius: 493,3% Revenue Up 224,1% Revenue Down 537,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 24,3% Revenue Down 35,3% Revenue Down 76,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 18 537
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 825
Taseen loppusumma: 11 641
Vaihtuvat vastaavat: 11 628
Lyhytaikaiset velat: 2 357
Oma pääoma: 9 270
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,6%
Liikevaihto per henkilö: 1 685
Kannattavuus: 15,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 30,5%
Maksuvalmius: 493,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 24,3%