Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556471-8384

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 46 263 Revenue Up 26 618 Revenue Down
Rahoituskulut : 333 Revenue Down 391 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 844 Revenue Up 1 595 Revenue Up
Taseen loppusumma: 49 921 Revenue Up 39 920 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 5 256 Revenue Up 1 209 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 41 781 Revenue Up 33 093 Revenue Up
Oma pääoma: 7 010 Revenue Up 3 621 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 2 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,0% Revenue Up 9,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 23 132 Revenue Up 13 309 Revenue Up
Kannattavuus: 10,5% Revenue Up 6,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 69,1% Revenue Up 44,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 12,6% Revenue Up 3,7% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,4% Revenue Up 5,0% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 46 263
Rahoituskulut : 333
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 844
Taseen loppusumma: 49 921
Vaihtuvat vastaavat: 5 256
Lyhytaikaiset velat: 41 781
Oma pääoma: 7 010
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 14,0%
Liikevaihto per henkilö: 23 132
Kannattavuus: 10,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 69,1%
Maksuvalmius: 12,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,4%