Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556368-1419

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 18 750 Revenue Up 18 160 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 2 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 392 Revenue Down 2 084 Revenue Up
Taseen loppusumma: 8 169 Revenue Down 9 000 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 7 493 Revenue Down 8 693 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 962 Revenue Down 4 073 Revenue Up
Oma pääoma: 3 835 Revenue Down 4 545 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 8 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,9% Revenue Down 50,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 344 Revenue Up 2 270 Revenue Up
Kannattavuus: 2,1% Revenue Down 11,5% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,2% Revenue Down 45,9% Revenue Up
Maksuvalmius: 189,1% Revenue Down 213,4% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8% Revenue Down 23,2% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 18 750
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 392
Taseen loppusumma: 8 169
Vaihtuvat vastaavat: 7 493
Lyhytaikaiset velat: 3 962
Oma pääoma: 3 835
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 46,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 344
Kannattavuus: 2,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,2%
Maksuvalmius: 189,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,8%