Siirrä tiedot

Linköpings Prima Golv & Kakel AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556929-9810

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 51 557 Revenue Up 45 207 Revenue Up 37 301
Rahoituskulut : 114 Revenue Down 145 Revenue Up 105
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 663 Revenue Up 1 531 Revenue Up 1 433
Taseen loppusumma: 9 743 Revenue Down 10 023 Revenue Up 9 865
Vaihtuvat vastaavat: 9 661 Revenue Up 9 467 Revenue Up 9 129
Lyhytaikaiset velat: 6 644 Revenue Up 6 471 Revenue Up 5 127
Oma pääoma: 2 130 Revenue Up 2 009 Revenue Down 2 226
Osakepääoma: 98 98 98
Henkilöstö­määrä: 30 Revenue Up 26 Revenue Up 22

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,9% Revenue Up 20,0% Revenue Down 22,6%
Liikevaihto per henkilö: 1 719 Revenue Down 1 739 Revenue Up 1 696
Kannattavuus: 3,2% Revenue Down 3,4% Revenue Down 3,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 78,1% Revenue Up 76,2% Revenue Up 64,4%
Maksuvalmius: 145,4% Revenue Down 146,3% Revenue Down 178,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2% Revenue Up 16,7% Revenue Up 15,6%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 51 557
Rahoituskulut : 114
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 663
Taseen loppusumma: 9 743
Vaihtuvat vastaavat: 9 661
Lyhytaikaiset velat: 6 644
Oma pääoma: 2 130
Osakepääoma: 98
Henkilöstö­määrä: 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 21,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 719
Kannattavuus: 3,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 78,1%
Maksuvalmius: 145,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 18,2%