Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 842 803 012

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 21 039 Revenue Down 21 918 Revenue Up 18 897
Rahoituskulut : 14 Revenue Up 2 Revenue Up 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 725 Revenue Down 7 110 Revenue Up 2 319
Taseen loppusumma: 17 583 Revenue Up 17 503 Revenue Up 12 457
Vaihtuvat vastaavat: 16 450 Revenue Up 15 563 Revenue Up 9 964
Lyhytaikaiset velat: 7 682 Revenue Up 6 283 Revenue Up 4 218
Oma pääoma: 8 659 Revenue Down 9 980 Revenue Up 7 434
Osakepääoma: 1 388 1 388 1 388

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,2% Revenue Down 57,0% Revenue Down 59,7%
Kannattavuus: 22,5% Revenue Down 32,4% Revenue Up 12,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 54,6% Revenue Down 71,2% Revenue Up 31,2%
Maksuvalmius: 214,1% Revenue Down 247,7% Revenue Up 236,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,0% Revenue Down 40,6% Revenue Up 18,6%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 21 039
Rahoituskulut : 14
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 725
Taseen loppusumma: 17 583
Vaihtuvat vastaavat: 16 450
Lyhytaikaiset velat: 7 682
Oma pääoma: 8 659
Osakepääoma: 1 388

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,2%
Kannattavuus: 22,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 54,6%
Maksuvalmius: 214,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,0%