Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 831 448

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 778 460 Revenue Up 750 867 Revenue Up
Rahoituskulut : 22 835 Revenue Up 22 496 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 85 433 Revenue Up 40 725 Revenue Up
Taseen loppusumma: 633 950 Revenue Up 499 519 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 553 481 Revenue Up 432 425 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 204 381 Revenue Up 148 292 Revenue Up
Oma pääoma: 363 780 Revenue Up 285 339 Revenue Up
Osakepääoma: 1 150 1 150
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,4% Revenue Up 57,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 11,0% Revenue Up 5,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,5% Revenue Up 14,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 270,8% Revenue Down 291,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,1% Revenue Up 12,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 778 460
Rahoituskulut : 22 835
Tulos ennen satunnaisia eriä: 85 433
Taseen loppusumma: 633 950
Vaihtuvat vastaavat: 553 481
Lyhytaikaiset velat: 204 381
Oma pääoma: 363 780
Osakepääoma: 1 150
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,4%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 11,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,5%
Maksuvalmius: 270,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,1%