Siirrä tiedot

Malermester Runar Danielsen AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 399 361

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 12 763 Revenue Up 12 598 Revenue Up
Rahoituskulut : 33 Revenue Down 103 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 031 Revenue Down 4 268 Revenue Up
Taseen loppusumma: 9 528 Revenue Down 10 616 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 6 048 Revenue Down 6 801 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 127 Revenue Down 2 199 Revenue Down
Oma pääoma: 7 325 Revenue Down 8 246 Revenue Up
Osakepääoma: 30 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 76,9% Revenue Down 77,7% Revenue Up
Kannattavuus: 15,9% Revenue Down 33,9% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,7% Revenue Down 51,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 284,3% Revenue Down 309,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,7% Revenue Down 41,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 12 763
Rahoituskulut : 33
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 031
Taseen loppusumma: 9 528
Vaihtuvat vastaavat: 6 048
Lyhytaikaiset velat: 2 127
Oma pääoma: 7 325
Osakepääoma: 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 76,9%
Kannattavuus: 15,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 27,7%
Maksuvalmius: 284,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,7%