Siirrä tiedot

Maskingruppen i Staffanstorp AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556456-1834

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 Revenue Up 8 Revenue Down
Liikevaihto: 35 335 Revenue Up 26 105 Revenue Down 47 767
Rahoituskulut : 577 Revenue Up 284 Revenue Down 677
Tulos ennen satunnaisia eriä: 408 Revenue Up -474 Revenue Down 2 501
Taseen loppusumma: 22 297 Revenue Down 27 847 Revenue Down 32 767
Vaihtuvat vastaavat: 22 135 Revenue Down 27 847 Revenue Up 22 204
Lyhytaikaiset velat: 8 282 Revenue Down 14 214 Revenue Up 11 726
Oma pääoma: 11 637 Revenue Up 11 331 Revenue Down 11 714
Osakepääoma: 120 120 120
Henkilöstö­määrä: 9 9 Revenue Down 10

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,2% Revenue Up 40,7% Revenue Up 35,7%
Liikevaihto per henkilö: 3 926 Revenue Up 2 901 Revenue Down 4 777
Kannattavuus: 1,2% Revenue Up -1,8% Revenue Down 5,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,5% Revenue Up -4,2% Revenue Down 21,4%
Maksuvalmius: 267,3% Revenue Up 195,9% Revenue Up 189,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,4% Revenue Up -0,7% Revenue Down 9,7%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 35 335
Rahoituskulut : 577
Tulos ennen satunnaisia eriä: 408
Taseen loppusumma: 22 297
Vaihtuvat vastaavat: 22 135
Lyhytaikaiset velat: 8 282
Oma pääoma: 11 637
Osakepääoma: 120
Henkilöstö­määrä: 9

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,2%
Liikevaihto per henkilö: 3 926
Kannattavuus: 1,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,5%
Maksuvalmius: 267,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,4%